ЕЛЕКТРОМОНТАЖ

Наша компанія була заснована в 2007 році групою однодумців, людей з  великим досвідом, яким електромонтаж знайомий досконало.

Протягом п’яти років ми розширили сферу діяльності, проте основним і надалі залишається промисловий електромонтаж систем зовнішнього та внутрішнього електропостачання напругою до 35 кВ.

На кінець 2012 року у активі нашого досвіду близько сотні реалізованих об’єктів. Серед них електромонтаж організацій різного призначення. Це промислові цехи, тепличні комплекси, котельні, житлові комплекси, бізнес центри, споруди культового призначення (храми), офісні центри та багато інших об’єктів.

Секрет успіху нашої компанії, яка виконує електромонтаж під ключ, формується на трьох стовпах:

1. ПРОФЕСІОНАЛІЗМ;

2. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД;

3. ВИКОНАННЯ РОБІТ В СТРОК.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ:

На кожному з наших об’єктів ми досконало перевіряємо проектні рішення або розробляємо власні, якщо останні не надаються. Ми не розпочнемо роботи, поки не приведемо проектні рішення у відповідність до Норм, Правил та міжнародних вимог якості.

Висока культура праці та жорсткі вимоги до персоналу стосовно якості та охорони праці допомагають нам реалізовувати проекти на високому рівні.Ми не використовуємо низькоякісне обладнання і непрофесійні інструменти в роботі.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД:

Для нас немає значення розмір та складність проекту. Якщо ми взялися за електромонтаж, Україна отримає новий якісно виконаний проект. Тому наші замовники повертаються до нас знову для побудови нових об’єктів.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ:

Ми не обіцяємо того, чого не можемо зробити. Проте готові значно пришвидшити електромонтаж, якщо цього потребує замовник. У нас є досвід роботи в три зміни, тож задекларовані терміни – наш пріоритет.

ІНОДІ НАМ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО МИ ДОСЯГНУЛИ МЕЖ МОЖЛИВОГО… І ТІЛЬКИ ТОДІ ПОЧИНАЄТЬСЯ НАЙЦІКАВІША Й ІНТЕНСИВНА РОБОТА.

Саме тому слоган нашої компанії українською звучить так:

«НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО»

Новини

FRONIUS – розширюючи межі

logo_fronius_ua

Українські замовники завжди ближчі та рідніші, але так уже повелося, що добра половина...

Подробнее

Найбільший тепличний комплекс в Україні

Сервісна компанія «Ліміт» взяла участь в успішній реалізації першого етапу будівництва...

Подробнее

Схід – тонка справа!

Новою віхою в історії компанії стало співробітництво з корейською компанією Samsung....

Подробнее
Надішліть повідомлення або зателефонуйте за телефонами Замовити дзвінок Напишіть нам на e-mail  info@limit.kiev.ua Ми обов'язково відповімо!

Телефон*

E-mail*

Имя*

Текст вопроса