Тепличне будівництво.

Чуючи слово «теплиця», в думках багатьох українців і донині постає образ плівкового «парничка» на дачі у бабусі. На сьогоднішній день це одна з найбільш технологічних галузей в сільському господарстві. Сучасні теплиці під ключ по праву можна назвати ЗАВОДАМИ по виробництву овочів, квітів, ягід.

З енергоспоживанням до 300 Вт/м 2, керовані сучасними комп’ютерними системами, що дозволяють управляти теплицею з будь-якої точки світу і інтеграцією метеопрогнозу, з крапельним поливом, здатним починати полив по температурі і вазі рослини і дозволяє дозувати живильний розчин з точністю 5 мл.

Мікроклімат теплиці – це ряд контрольованих параметрів, таких як: температура, вологість, рівень освітленості, концентрація СО2, температура точки роси, параметри зовнішнього повітря, швидкість руху повітря, параметри рослин і дані поливу, параметри системи опалення і т.д. І контроль цих параметрів не допускає помилок і зволікань, так як справу маємо з живими організмами. Тому інженерне оснащення теплиці по праву можна порівняти з виробничим.

Одним з успішних напрямків діяльності Сервісної компанії «Ліміт» є участь у таких проектах, як будівництво промислових теплиць. Маючи фахівців, які пройшли технологічне навчання в європейських країнах і цілий ряд зарубіжних партнерів в даній галузі, ми успішно впроваджуємо технологічні рішення, коли проводимо будівництво тепличне.

На сьогоднішній день Сервісна компанія «Ліміт» готова запропонувати наступні послуги в тепличної сфері:

  • технічний консалтинг на етапах від підготовки бізнес-плану до організації експлуатації та питань ефективності енергоспоживання;
  • проектування систем, які відповідають за електропостачання, автоматизацію, освітлення, полив, опалення промислових теплиць;
  • поставка обладнання для систем електропостачання, автоматизації, освітлення;
  • монтаж і налагодження систем електропостачання, автоматизації, освітлення, поливу;
  • технічний супровід на етапах тендера та будівництва, технагляд;
  • сервісне обслуговування ряду систем теплиці.

На сьогоднішній день промислові теплиці та пов’язаний з ними бізнес в Україні є привабливим і цікавим напрямком для інвесторів, що володіють достатніми ресурсами і бажанням починати довгострокові проекти. Найбільш важливими складовими успіху є: правильний вибір постачальника, якісна реалізація технологічних та інженерних рішень і грамотне управління підприємством, тобто команда.

Сервісної компанією «Ліміт» буде виконано будівництво теплиць під ключ із застосуванням нових технологій!