Выполненные проекты

Тепличні комплекси

“АПК Зерноресурс”

Назва: ”АПК Зерноресурс” – Тепличний комплекс по вирощуванню овочів, площею  5га.

Рік реалізації: 2011-2012р.

Розташування: Донецька обл., м. Зугрес.

Види робіт: Повний комплекс робіт по монтажу та наладці систем електропостачання та автоматизації промислової теплиці. Шефмонтаж систем електропостачання та автоматизації газової котельні потужністю 10МВт. Виготовлення та монтаж розподільчих щитів промислової теплиці. Поставка електротехнічної продукції.

ТОВ «Рійк Цваан Україна»

Назва: ТОВ «Рійк Цваан Україна» – Офісні та виробничі приміщення, включаючи презентаційні теплиці.

Рік реалізації: 2009-2011р.

Розташування: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Мала Олександрівка.

Види робіт: Розробка проекту, поставка матеріалів, монтаж та пуск в експлуатацію системи зовнішнього електропостачання. Виготовлення  та монтаж електрощитового обладнання. Монтаж системи електропостачання теплиці. Монтаж системи заземлення адмін. будівлі, дизель-генератора, виробничих приміщень, інформаційних мереж, трансформаторної підстанції.

ПП “СМАЧНИЙ ТОМАТ”

Назва: ПП “СМАЧНИЙ ТОМАТ”.

Рік реалізації: 2011-2012р.

Розташування: Донецька обл., м. Єнакієве.

Види робіт: Виготовлення розподільчих пристроїв для внутрішнього електропостачання теплиці та котельні. Монтаж та налагоджування систем електропостачання, освітлення та автоматизації промислової теплиці. Монтаж та налагоджування систем електропостачання, освітлення та автоматизації газової та вугільної котелень.

ТОВ «Камелія-PR»

Назва: ТОВ  «Камелія-PR» - Тепличний комплекс по вирощуванню троянд, площею 7,5 га.

Рік реалізації: 2010-2012р.

Розташування: Київська обл., Броварський р-н, с. Княжичі

Види робіт: Монтаж системи досвічування рослин, загальною потужністю 2,5 МВт. Встановлення , підключення та сдача в експлуатацію  4-х КТП-630 кВА 27,5/0,4 кВ.

ТОВ «МИР»

Назва: ТОВ «МИР» – Тепличний комплекс по вирощуванню овочів, площею  2га.

Рік реалізації: 2011р.

Розташування: м. Донецьк, вул. Цусімська, 52.

Види робіт: Повний комплекс робіт по монтажу та наладці систем електропостачання та автоматизації промислової теплиці. Повний комплекс робіт по монтажу та наладці систем електропостачання та автоматизації газової котельні потужністю 8МВт. Виготовлення та монтаж розподільчих щитів промислової теплиці. Поставка електротехнічної продукції. Електромонтажні роботи по облаштуванню офісних приміщень.

ТОВ «Камелія-К»

Назва: ТОВ «Камелія-К» – Садовий центр та тепличний комплекс по вирощуванню квітів, площею  1,5 га.

Рік реалізації: 2008-2010р.

Розташування: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, хутір Фермерський.

Види робіт: Комплексна поставка матеріалів та обладнання для систем електропостачання та автоматизації керування мікрокліматом промислової теплиці. Повний комплекс робіт по монтажу та наладці систем електропостачання та автоматизації промислової теплиці 1,5 га. Повний комплекс робіт по монтажу та наладці систем електропостачання та автоматизації газової котельні потужністю 2МВт. Розробка проекту, поставка матеріалів та монтаж системи штучного освітлення рослин.

Надішліть повідомлення або зателефонуйте за телефонами Замовити дзвінок Напишіть нам на e-mail  info@limit.kiev.ua Ми обов'язково відповімо!

Телефон*

E-mail*

Имя*

Текст вопроса