Про нас

 Історія.

Сервісна компанія «Ліміт» була створена в лютому 2007 року групою однодумців, об’єднаних досвідом у сфері електропостачання і бажанням створити сучасну компанію європейського типу.

Зробивши акцент на якості, сучасних рішеннях і використанні європейського підходу, Сервісна компанія «Ліміт» успішно розвивалася навіть у час «кризи».

Ми це зробили:

  • підтвердили ліцензію в 2011 році, завдяки якій розшіирилась сфера діяльності;
  • створили проектний відділ;
  • освоїли напрямок СКС і комплекс електричних вимірювань.

На сьогоднішній день ми готові запропонувати Вам вичерпні комплексні рішення в сфері електропостачання Вашого підприємства, починаючи від розробки проектних рішень і організації поставок до здачі в експлуатацію і подальший технічний супровід Вашого проекту.

Не легко довести замовнику в нашій країні, що якість важливіша за «відкат», тому набагато успішніше співробітництво будується з іноземними компаніями і на проектах, де інвестор бере безпосередню участь у виборі підрядників.

Мета. Наша мета – не просто заробити гроші будь-якою ціною, а досягти розквіту нашої чудової країни і нас в ній! Ми молоді, тому нас не обтяжує багаж радянської технічної ідеології. Ми не зупиняємося на досягнутому, а тому вчимося і вдосконалюємо свою майстерність, керуючись сучасними технічними стандартами.

Філософія. «Клієнт завжди правий!» Але це не означає, що ми дозволимо собі застосувати неякісну продукцію або неграмотне технічне рішення. Ми професіонали і наше завдання довести це, іноді ціною відмови від участі у свідомо невдалому проекті.

Команда. Наше головне надбання – це наша команда. Ми цінуємо і дорожимо нашими співробітниками, тому що команда – одна з основних складових успіху компанії. А Сервісна компанія – це надійний тил для наших співробітників.

Сервісна компанія «Ліміт» – це штат ІТР, проектний відділ, електромонтажна дільниця, група електричних вимірювань, ділянка по монтажу СКС, цех по зборці електрощитового обладнання і звичайно адміністрація.

У нас немає незадоволених співробітників. Всі, хто працює під прапором СК «Ліміт», роблять свою справу із задоволенням і натхненням! Тому ласкаво просимо!

МЕЖА ВАШИХ БАЖАНЬ – ЦЕ НЕ МЕЖА НАШИХ МОЖЛИВОСТЕЙ!

Новини

FRONIUS – розширюючи межі

logo_fronius_ua

Українські замовники завжди ближчі та рідніші, але так уже повелося, що добра половина...

Подробнее

Найбільший тепличний комплекс в Україні

Сервісна компанія «Ліміт» взяла участь в успішній реалізації першого етапу будівництва...

Подробнее

Схід – тонка справа!

Новою віхою в історії компанії стало співробітництво з корейською компанією Samsung....

Подробнее
Надішліть повідомлення або зателефонуйте за телефонами Замовити дзвінок Напишіть нам на e-mail  info@limit.kiev.ua Ми обов'язково відповімо!

Телефон*

E-mail*

Имя*

Текст вопроса