ПРОЕКТУВАННЯ

Проектування — процес створення проекту, прототипа, праобразу майбутнього об’єкта, стану та способів його виготовлення. У проектуванні застосовують системний підхід, який полягає у встановлені структури системи, типу зв’язків, визначенні атрибутів, аналізі впливів зовнішнього середовища (http://uk.wikipedia.org).

Безумовно, тут дуже чітко визначене поняття і проектування електропостачання. Проте виходячи з реалій сьогодення в нашій країні, ми знаємо, що на теперішній час (особливо це стосується електричних проектів 10 та 0,4 кВ ) підходи стали далеко не системними і не структурованими, технічно і морально застарілими. Що мається на увазі?

Чи одноразово ми стикались з такою ситуацією, коли в процесі електромонтажу монтажна компанія та й сам замовник усвідомлюють, що проект електропостачання, зокрема цифри в ньому, дуже відрізняються від дійсності. Часто нам рекомендують використовувати обладнання сумнівного походження і якості або обладнання, спроектоване у 70-их роках минулого сторіччя ще в СРСР. Дуже часто пропоновані нам проекти дихають інженерною думкою минулого століття (не мається на увазі, що вона (думка) погана, вона просто не відповідає вимогам сьогодення).

Ми йдемо в ногу з часом!

І саме тому, що ми – Сервісна компанія ЛІМІТ – розуміємо ситуацію, яка супроводжує проектування систем електропостачання в нашій країні, спираючись на накопичений багаторічний досвід наших голландських, іспанських, німецьких, корейських та ізраїльських партнерів, 90% об’єктів виконуємо згідно нашої проектної документації (решта 10% достатньо грамотно спроектовані та не потребують додаткової обробки). Проектування теплиць та інших промислових і житлових об’єктів розробляється в проектному відділі Сервісної компанії «Ліміт».

Це може бути адаптація та коректування вже існуючих проектів, проектування схем електропостачання нових, просто перевірка правильності існуючих проектів з наданням рекомендації щодо їх покращення в першу чергу з технічного боку і реальності. І повірте, Сервісна Компанія «ЛІМІТ» має чим пишатися. Спитаєте, чому?

Наші переваги!

  • Ми реалізуємо власні проекти.
  • Особистий досвід. Кожен інженер проектного відділу як мінімум півроку працював на наших об’єктах електромонтажником і півроку в якості інженера.
  • Використання надсучасного та якісного обладнання в процесі реалізації об’єктів.

В нашому арсеналі обладнання таких відомих виробників, як: Eaton (Німеччина, США), Legrand (Франція), Schneider-Electric (Франція), ABB (Німеччина), Hager (Німеччина), ERICO (США) , Wohner (Німеччина), Philips (Голландія), Vergokan(Бельгія), LAPP GROUP, BAKS, OBO BETTERMANN, SCAT та DKS.

Та, звісно, найкраща реклама – це відгуки наших клієнтів та перелік реалізованих проектів. Якщо Ви ще вагаєтесь, чи звертатись до нас, то зайдіть на сторінку «Проекти», аби ознайомитись із роботами, які реалізувала Сервісна компанія «Ліміт».

Новини

FRONIUS – розширюючи межі

logo_fronius_ua

Українські замовники завжди ближчі та рідніші, але так уже повелося, що добра половина...

Подробнее

Найбільший тепличний комплекс в Україні

Сервісна компанія «Ліміт» взяла участь в успішній реалізації першого етапу будівництва...

Подробнее

Схід – тонка справа!

Новою віхою в історії компанії стало співробітництво з корейською компанією Samsung....

Подробнее
Надішліть повідомлення або зателефонуйте за телефонами Замовити дзвінок Напишіть нам на e-mail  info@limit.kiev.ua Ми обов'язково відповімо!

Телефон*

E-mail*

Имя*

Текст вопроса