Проектування

Проектування — процес створення проекту, прототипа, праобразу майбутнього об’єкта, стану та способів його виготовлення. У проектуванні застосовують системний підхід, який полягає у встановлені структури системи, типу зв’язків, визначенні атрибутів, аналізі впливів зовнішнього середовища (http://uk.wikipedia.org).

Безумовно, тут дуже чітко визначене поняття і проектування електропостачання. Проте виходячи з реалій сьогодення в нашій країні, ми знаємо, що на теперішній час (особливо це стосується електричних проектів 10 та 0,4 кВ ) підходи стали далеко не системними і не структурованими, технічно і морально застарілими. Що мається на увазі?

Чи одноразово ми стикались з такою ситуацією, коли в процесі електромонтажу монтажна компанія та й сам замовник усвідомлюють, що проект електропостачання, зокрема цифри в ньому, дуже відрізняються від дійсності. Часто нам рекомендують використовувати обладнання сумнівного походження і якості або обладнання, спроектоване у 70-их роках минулого сторіччя ще в СРСР. Дуже часто пропоновані нам проекти дихають інженерною думкою минулого століття (не мається на увазі, що вона (думка) погана, вона просто не відповідає вимогам сьогодення).

Ми йдемо в ногу з часом!

І саме тому, що ми – Сервісна компанія ЛІМІТ – розуміємо ситуацію, яка супроводжує проектування систем електропостачання в нашій країні, спираючись на накопичений багаторічний досвід наших голландських, іспанських, німецьких, корейських та ізраїльських партнерів, 90% об’єктів виконуємо згідно нашої проектної документації (решта 10% достатньо грамотно спроектовані та не потребують додаткової обробки). Проектування теплиць та інших промислових і житлових об’єктів розробляється в проектному відділі Сервісної компанії «Ліміт».

Це може бути адаптація та коректування вже існуючих проектів, проектування схем електропостачання нових, просто перевірка правильності існуючих проектів з наданням рекомендації щодо їх покращення в першу чергу з технічного боку і реальності. І повірте, Сервісна Компанія «ЛІМІТ» має чим пишатися. Спитаєте, чому?

Наші переваги!

  • Ми реалізуємо власні проекти.
  • Особистий досвід. Кожен інженер проектного відділу як мінімум півроку працював на наших об’єктах електромонтажником і півроку в якості інженера.
  • Використання надсучасного та якісного обладнання в процесі реалізації об’єктів.

В нашому арсеналі обладнання таких відомих виробників, як: Eaton (Німеччина, США), Legrand (Франція), Schneider-Electric (Франція), ABB (Німеччина), Hager (Німеччина), ERICO (США) , Wohner (Німеччина), Philips (Голландія), Vergokan(Бельгія), LAPP GROUP, BAKS, OBO BETTERMANN, SCAT та DKS.

Та, звісно, найкраща реклама – це відгуки наших клієнтів та перелік реалізованих проектів. Якщо Ви ще вагаєтесь, чи звертатись до нас, то зайдіть на сторінку «Проекти», аби ознайомитись із роботами, які реалізувала Сервісна компанія «Ліміт».